جهت خرید آنلاین محصولات کلیک کنید
۱۳۹۵ شنبه ۷ اسفند

انواع چرخ خیاطی صنعتی،خانگی،میاندوز،سردوز

انواع چرخ های خیاطی : در مقاله زیر انواع چرخ خیاطی را مطالعه نموده و در صورت نیاز به هر گونه مشاوره رایگان در زمینه خرید چرخ خیاطی گلدوزی با گروه تجاری مارشال-برلیان تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را در امر خرید چرخ خیاطی مورد نطرتان راهنماییی نمایند.
 
چرخ خیاطی صنعتی:
 
 چرخ خیاطی صنعتی درست برخلاف چرخ خیاطی خانگی دارای وزن بسیار زیادی است و قیمت  این نوع چرخ خیاطی نسبت به چرخ خیاطی خانگی بیشتر است. چرخ خیاطی های صنعتی علاوه بر دوخت پوشاک دارای مصارف  بسیار زیادی می باشند.چرخ خیاطی صنعتی برای دوخت مبل، روکش اتومبیل، کیف، کفش و سایر دوخت ها  استفاده می شود. چرخ خیاطی از نوع صنعتی طوری طراحی شده است که همگام با محیط زیست است و سر و صدای کمی را تولید می کند.
 
چرخ خیاطی سردوز در واقع یک چرخ خیاطی صنعتی است که نسبت به سایر انواع چرخ خیاطی صنعتی کاربرد بیشتری دارد و علاوه بر مصارف صنعتی دارای مصارف خانگی نیز است. موتور قوی این چرخ خیاطی برخلاف چرخ خیاطی خانگی (موتور در داخل آن قرار دارد) در زیر آن نصب شده است.
 
چرخ خیاطی صنعتی دارای موتوری بسیار قوی  و پر سرعت تر از چرخ خیاطی خانگی است و کارایی چرخ خیاطی صنعتی نیز بیشتر از چرخ خیاطی خانگی می باشد. از چرخ خیاطی صنعتی می توان در مدت زمان طولانی به صورت متوالی استفاده کرد. البته کیفیت این نوع چرخ خیاطی و چرخ خیاطی خانگی تفاوت ندارد و تفاوت آنها در نوع کار و قدرت آنها است.

خرید چرخ خیاطی صنعتی برای مصارف خانگی و در حجم پایین مقرون به صرف نیست و توصیه نمی شود. در این مورد بهتر است اقدام به خرید چرخ خیاطی از نوع خانگی و یا کامپیوتری کنید. این نوع چرخ خیاطی در مصارف خانگی کاربردی تر و مقرون به صرفه است.

 

چرخ خیاطی خانگی :

چرخ خیاطی خانگی معمولا دارای کاربرد چند منظوره می باشد و قادر به انجام انواع دوخت های مختلف می باشد.در مقابل این نوع چرخ خیاطی، چرخ خیاطی صنعتی قرار دارد، که تنها برای یک نوع دوخت تخصص یافته اند. یعنی این چرخ خیاطی تنها قادر به انجام یک نوع مشخص دوخت است.

 برلیانت

 چرخ خیاطی سردوز:

چرخ خیاطی سردوز در واقع به عنوان یک چرخ خیاطی به منظور تکمیل فرآیند دوخت مورد استفاده قرار می گیرد. سردوزی قطعه دوخت موجب افزایش استحکام و کیفیت دوخت می شود.چرخ خیاطی سردوز برای دوخت لبه های پارچه به کار می رود.دوام دوخت ایجاد شده توسط چرخ خیاطی ، با سردوزی افزایش می یابد. همینطور، استفاده از چرخ خیاطی سردوز موجب تمیز کاری و بهبود ظاهری دوخت نیز می شود. البته لازم به ذکر استن که برخی از انواع چرخ خیاطی خانگی دارای قابلیت دوخت سردوز نیز هستند. سردوزی با چرخ خیاطی خانگی برای حجم کار کم و دوخت های خانگی مناسب است اما برای مصارف صنعتی حتما باید از چرخ خیاطی سردوز جداگانه استفاده کرد. چرخ خیاطی سردوز ممکن است در تمام تولیدات و مدل ها، دوختی عمومی را نشان دهد، اما برخی از برندهای چرخ خیاطی شامل ویژگی های اضافی هستند که ممکن است شما به آنها نیاز داشته باشید.

 

 برلیانت

 

 
چرخ خیاطی میان دوز:
 
چرخ خیاطی میاندوز برای دوخت میانه پارچه استفاده می شود و به اصطلاح تمیز دوز است یعنی دوختی که با استفاده از چرخ میاندوز زده می شود بسیار مرتب است و به پارچه ظاهری آراسته می دهد.چرخ خیاطی میاندوز معمولا برای دوخت پارچه های کشی و همچنین برای انواع تریکو استفاده می شوند.در واقع این نوع چرخ خیاطی مانند چرخ خیاطی سردوز یک نوع چرخ خیاطی صنعتی می باشد زیرا تنها برای یک نوع دوخت تخصص یافته است و معمولا استفاده از آن به عنوان یک چرخ خیاطی خانگی و برای انجام دوخت های مبتدی مقرون به صرفه نیست. اگر قصد خرید چرخ خیاطی میاندوز را دارید با شرکت ایران برلیانت تماس بگیرید. علاوه بر این قیمت چرخ خیاطی در انواع مختلف را نیز می توانید در وب سایت مشاهده نمایید. همانطور که می دانید یکی از عوامل محدود کننده خرید چرخ خیاطی ، قیمت چرخ خیاطی است. از این رو مشاوران ما می توانند در خرید مناسب ترین و ارزان ترین چرخ خیاطی شما را راهنمایی نمایند.

 برلیانت

 

 

 • چای ساز
  چای ساز
 • همزن
  همزن
 • اتو
  اتو
 • آبمیوه گیری
  آبمیوه گیری
 • چرخ گوشت
  چرخ گوشت
 • بخارشوی
  بخارشوی
 • چرخ خیاطی
  چرخ خیاطی
 • ساندویچ ساز
  ساندویچ ساز
 • خرد کن
  خرد کن
 • آسیاب و مخلوط کن
  آسیاب و مخلوط کن
 • copyright 2016 ,iranbrilliant
Website Template designed by rasanehnovin.ir